Podporte naše združenie, poskytnutím 2% z Vašich zaplatených daní!

Pomôžete tak, nášmu združeniu s vykonávaním aktivít, ktoré sú orientované na zvýšenie zdravotného povedomia medzi pacientami. Možno aj vďaka Vášmu príspevku zlepšíme zdravotnú uvedomelosť pacientov na Slovensku.

Všetky informácie o poskytnutí 2% z daní

2 maly
Ďakujeme za Váš záujem o spoluprácu
Váš obrázok musí byť vo formáte gif, png, jpg, jpeg. Obrázok nesmie mať väčšiu veľkosť ako 1.95 MBs. Obrázky, ktoré majú väčšiu šírku ako 200px budú zmenšené. Obrázky, ktoré majú väčšiu výšku ako 500px budú zmenšené.
Vyberte súbor obrázku
Nahrávaním deklarujete, že máte práva na distribúciu tohoto obrázku.
Ďakujeme, za registráciu!

Projekt Zdravie do lekárne je celoslovenským projektom, do ktorého sa môže zapojiť ktorákoľvek verejná lekáreň na Slovensku. Občianske združenie s rovnomenným názvom ponúkne pre tieto partnerské lekárne komplexné materiálno-technické a personálne zabezpečenie, ktoré súvisí s meraniami biochemických parametrov, ako aj s poskytovaním odborných rád v rámci konzultácie zdravotného stavu pacienta. Naše aktivity sú smerované na celosvetové kampane vyhlásené Svetovou zdravotníckou organizáciou WHO akými sú: Svetový deň zdravia, Deň diabetu, Deň bez antibiotík, Deň srdca a pod.

Nemáte účet? Registrovať

Prihlásenie užívateľa