Podporte naše združenie, poskytnutím 2% z Vašich zaplatených daní!

Pomôžete tak, nášmu združeniu s vykonávaním aktivít, ktoré sú orientované na zvýšenie zdravotného povedomia medzi pacientami. Možno aj vďaka Vášmu príspevku zlepšíme zdravotnú uvedomelosť pacientov na Slovensku.

Všetky informácie o poskytnutí 2% z daní

2 maly

O tom, že je náš projekt skutočne zaujímavý svedčí aj široký záujem médií. O projekte ste sa mohli dočítať v Zdravotníckych novinách, Lekárnickych Listoch, časopise Medium, ÚJ SZÓ a pod. Reportáže boli odvysielané v hlavných správach na TV JOJ, na internetovej televízii Tlačovej agentúry Slovenskej republiky - Tablet.tv, regionálnej TV RAJ a Humenskej televízii.  Samozrejme ste sa o nás mohli dočítať v internetových médiách akými sú Teraz.sk, Hlavnespravy.sk, Hospodárske noviny (Mediweb), Lekárnici.sk, či Slovenskypacient.sk.

Články na internete:

Články v printových médiách:

Reportáž TV JOJ - Hlavné správy

Reportáž TASR

Reportáž TV RAJ

Projekt Zdravie do lekárne je celoslovenským projektom, do ktorého sa môže zapojiť ktorákoľvek verejná lekáreň na Slovensku. Občianske združenie s rovnomenným názvom ponúkne pre tieto partnerské lekárne komplexné materiálno-technické a personálne zabezpečenie, ktoré súvisí s meraniami biochemických parametrov, ako aj s poskytovaním odborných rád v rámci konzultácie zdravotného stavu pacienta. Naše aktivity sú smerované na celosvetové kampane vyhlásené Svetovou zdravotníckou organizáciou WHO akými sú: Svetový deň zdravia, Deň diabetu, Deň bez antibiotík, Deň srdca a pod.

Nemáte účet? Registrovať

Prihlásenie užívateľa